Live Chat Software
Live Chat Software

Inwestycja Roku 2015

Osiedle Niezapominajek
zwycięzcą Ogólnopolskiego
Programu Budowlanego 2015

Dowiedz się więcej

Nasze inwestycje nagrodzone

w kategorii budownictwa energooszczędnego

Dowiedz się więcej

System FARGO

Budownictwo modułowe XXI wieku

Dowiedz się więcej

Duża wydajność

320 m2 montażu ścian na dobę

Dowiedz się więcej

Inwestycje

FARGO GROUP to oprócz nowoczesnego budownictwa modułowego także działalność deweloperska. Przedstawiamy inwestycje mieszkaniowe/budowlane realizowane przez firmę. 

PARKOWE ZACISZE

Zlokalizowana w centrum Zabrza nowoczesna inwestycja Parkowe Zacisze liczy 67 mieszkań, zaprojektowanych z myślą o Klientach ceniących sobie komfort i bezpieczeństwo. W pobliżu osiedla znajdują się ważne węzły komunikacyjne (DTŚ, A4,A1) i takie miejsca jak centrum handlowe M1, szkoły, ośrodki zdrowia, kultury i sportu. Atrakcyjne położenie w miejscowości Zabrze, w bliskim sąsiedztwie parku , sprawia, że jest to wymarzone miejsce zarówno dla osób aktywnych jak i szukających wypoczynku. Parkowe Zacisze łączy w sobie wygodę w codziennym funkcjonowaniu, elegancję, wysoką jakość wykonania. Zastosowane w trakcie realizacji inwestycji niezwykle nowoczesne rozwiązania, zapewniają oszczędność i obniżenie kosztów eksploatacji nawet do 30%.

      

OSIEDLE NIEZAPOMINAJEK

Osiedle Niezapominajek to zespół 31 budynków jednorodzinnych będących domami niskoenergtycznymi zlokalizowany w Katowicach Podlesiu przy ul. Niezapominajek. To wyjątkowe miejsce znajdujące się na peryferiach miasta w cichej okolicy pełnej zieleni i spokoju. Domy budowane na osiedlu Niezapominajek włączone są w dwa projekty umożliwiające uzyskanie dofinansowania, mianowicie program "Mieszkanie dla Młodych" a także  dofinansowanie z NFOŚiGW, gdyż domy są w standardzie NF-40.

      

Bądźmy w kontakcie

INFOLINIA 32 445 32 61

FARGO Systembau Sp. z o.o.
43-100 Tychy
ul. Strefowa 14
(budynek Rytm-L)
tel. 32 445 32 62
fax 32 445 32 64